Welcome :)


Serdecznie zapraszamy do Domu Wczasowego "ADMIRAŁ".

Budynek jest po kapitalnym remoncie, oferujemy Państwu 56 pokoi - 2, 3 i 4 osobowe z pięknym wystrojem - z obrazami sygnowanymi przez wybitnych malarzy oraz z przepięknymi lustrami. Wszystkie pokoje mają łazienki, tv SAT i internet. Naszym Gościom oferujemy pokoje z malowniczymi widokami Karkonoszy, jak również zamykany i monitorowany bardzo duży parking, zadaszony gril z ławkami i stołami oraz ogród z kwitnącymi różami, liliami i hortensjami. Oferujemy również boiska do piłki nożnej i siatkówki.

Do dyspozycji Państwa jest również piękna sala balowa wyposażona w profesjonalny sprzęt grający, a także sala z piłkarzykami i bilardem.

Dom Wypoczynkowy ADMIRAŁ położony jest w malowniczej, cichej i pełnej zieleni części osiedla Skalnego. W pobliżu są wyciągi narciarskie, lodowisko, kompleks basenów oraz Western City. Oferuje Państwu wyśmienite jedzenie bardzo urozmaicone - śniadania w postaci szwedzkiego stołu i obiadokolacje.

Serdecznie zapraszamy.

 

Photo gallery


Artykuły o regionie


Karpacz dla najmłodszych

Dzieci są bardzo często najbardziej wymagającymi i krytycznymi odbiorcami danych rozrywek, które gwarantują im dorośli. Wypoczynek czy też wakacje oraz ogladanie atrakcje w karpaczu  z pewnością będą niezapomnianą przygodą dla każdego malucha. Oczywiście wybierając się z dziećmi na wakacje lub ferie, musi przede wszystkim zastanowić się nad noclegiem dla całej rodziny. Jeśli taka rodzina ludzi niezależność to z pewnością zainteresują ją Domy wczasowe w Karpaczu . Są to miejsca, gdzie przez cały rok można wynająć taki domek. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób z dziećmi, szczególnie tymi małymi, ponieważ dom jest tylko i wyłącznie do dyspozycji danej rodziny, gdzie może spać, przygotowywać posiłki w dostępnej kuchni itp. Maluchy z pewnością chętnie sko więcej

IN OUR PLACE


  • Attractions

  • TV in rooms

  • Parking

Location